Про це він розповів у програмі «Пульс тижня» з Олексієм Буряченко.

«Багато хто говорить про застосування ядерної зброї як про останній аргумент путіна. Але ми ж розуміємо, що Китай проти, і, допоки є консолідована позиція світу про незастосування ядерної зброї, путіну її надзвичайно важко застосувати. Я думаю, що його подвійні, потрійні агенти просто знищать перед тим, як він надумає червону кнопку натиснути. Але вони шукають якісь доядерні засоби впливу. Можна порівнювати підрив Каховської ГЕС із застосуванням ядерної зброї?», - запитує Олексій Буряченко.

На думку гостя програми, підрив дамби справді можна порівняти із тактичною ядерною зброєю. За його словами, по суті, за наслідками тут не вистачає хіба тільки радіаційного забруднення, але об’єктивно це був такий собі ядерний удар, адже ці території вивели з обігу на десятки років.

До речі, зауважує політолог, ми ще навіть до кінця не усвідомили наслідки цієї катастрофи, оскільки є об’єктивні речі, які тільки після експертизи з’ясуються з точки зору екології, епідеміології, ще вилізуть речі, яких ми поки що не знаємо до кінця.

«москва вдруге вбила Дніпро і Південь України. Перший раз – коли затопили Великий Луг, і зараз – коли знищили цю дамбу. Тому так, я гадаю, що це абсолютно можна порівняти», - підсумовує Дмитро Левусь.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Світан розповів, чи може контрнаступ ЗСУ розпочатися з Бахмута.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков розповів про реальний стан авіації рф.