Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

Як зазначає експерт, у 1999 році створили ПДЧ і далі багато країн вступали у НАТО саме так, це довгий шлях на десяток років. Тим не менш, констатує він, зараз ми побачили зовсім іншу історію з Фінляндією і Швецією, ПДЧ також відмінили вже і для України.

«Тому я впевнений, що найближчим часом, я маю на увазі весну, ми закінчимо з окупантами, вони будуть усі знищені, хоч обстріли ракетами можуть тривати дуже багато часу, але, коли ми звільнимо нашу територію, зачистимо це сміття, нам скажуть терміни і вони будуть короткі», - стверджує Георгій Біркадзе.

Коли він каже про короткі терміни, додає експерт, має на увазі такі, як у Фінляндії та Швеції. А щодо можливого блокування з боку Угорщини, міркує він, то вже мали Туреччину, яка, як заблокувала, так і розблокувала, тому хай блокують собі, що хочуть, буде все одно інакше.

Популярні новини зараз
Отримають бронювання на всіх співробітників: кому надали масштабний захист від мобілізації Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, чи готує пригожин новий бунт проти влади росії.

Також Знай.ua писав про те, що Кушнір пояснила, чого чекати від саміту НАТО у Вільнюсі.