Про це він розповів на своєму каналі.

«Занадто швидко набирає обертів БРІКС, і тому американці вирішили знайти дві слабкі ланки – Бразилію та Індію. Довго вони впливали на Бразилію, довго вони впливали на індійського прем'єра, і дещо їм вдалося», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, вплив США вже приніс свої результати, наприклад, прем'єр-міністр Індії заявив, що країна виступить проти прийняття нових держав в організацію. Як зазначив Дмитро Співак, це говорить про те, що вже зараз зриваються плани щодо розширення БРІКС та створення антинатівської коаліції.

«Ну і Бразилія також зайняла неоднозначну позицію. Бразилія та Індія виступили проти початку процесу впровадження нової валюти для взаєморозрахунків усередині БРІКС. Якби це сталося, то тотальному домінуванню американського долара настав кінець», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Дмитро Співак розповів, до чого йдуть країни БРІКС: «Це не розкол».

Також Знай.ua повідомляв, що експерт розповів, чи зможе Саудівська Аравія послабити вплив рф на глобальний Південь: «Це дуже круті хлопці».