Про це він розповів на своєму каналі.

«У нас має бути дискусія, як змінити виборчу систему для того, щоб дійсно найкращі представники України прийшли до повноважень виконавчої влади, до повноважень законодавчої влади й почали наводити лад, проводити реформи, зміни, боротьбу з корупцією», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, для того, щоб до влади прийшли гідні люди, нам треба заново узгодити, яку країну ми хочемо збудувати і яких людей ми хочемо бачити на вищих посадах. Як зазначив Святослав Дубина, нам треба посилити роль самоврядування в Україні, щоб демократичні процеси були більш ефективними.

«І саме на місцевому рівні мають люди домовлятися, вирішувати всі питання, обирати суддю, обирати поліцію тощо», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Хмара розповів, скільки часу Україні ще потрібно для перемоги: «Вони ж за хаос, хай їх з’їдає».

Також Знай.ua повідомляв, що Микола Томенко зауважив, що потрібно Україні замість виборів: «Воєнна економіка і порядок».