Про це він розповів на своєму каналі.

«Атака двох російських кораблів – це, безумовно, серйозна подія, тому що в принципі російська сторона не була готова до того, що Україна почне вести подібну війну, тим більше з використанням надводних дронів. Тобто, це взагалі якась фінальна розробка цього року», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, дрони, які використовувала Україна для атаки російських кораблів, – це серйозна зброя. Як зазначив Борис Тизенгаузен, ці дрони можуть діставати цілі на відстані до 800 кілометрів, тобто практично вся акваторія Чорного моря знаходиться під контролем цих дронів.

«І нести на собі вони можуть досить серйозну кількість вибухової речовини. Подейкують навіть, що один із дронів, який атакував танкер, ніс 450 кілограмів вибухової речовини», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Хмара розповів скільки часу Україні ще потрібно для перемоги: «Вони за хаос, хай їх з'їдає».

Також Знай.ua повідомляв про наслідки українських атак кораблів рф в Чорному морі: експерт спрогнозував тиск ЄС.