Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Опалювальний сезон буде складний, він буде надскладний, він буде складнішим, ніж попередній. Чому? Тут є багато факторів, про які ми повинні говорити. По-перше, були завдані величезні удари по українській енергетиці. І не тільки просто по енергетиці, а як по генерації були удари, так і по розподільчим мережам», - повідомив Олег Попенко.

За словами експерта, росіяни активно били по всім нашим підстанціям, які відновити надзвичайно складно. Наприклад, як зазначив Олег Попенко, обладнання на деякі підстанції виробляють тільки в кількох країнах світу, що теж дуже ускладнює процес відновлення.

«Тому там черга стояла півроку щонайменше, щоб замовити це обладнання і знайти на нього гроші. Це величезні проблеми. По-друге, росіяни зараз почали бити по лініям електропередач «Укренерго», і це все треба також міняти», - заявив Олег Попенко.

Популярні новини зараз
Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, журналістка розповіла, до яких цін потрібно готуватися найближчим часом: «Подорожчають десь на 20%».

Також Знай.ua повідомляв про графіки відключень не тільки світла, а й газу: експерт розповів до чого готуватись українцям цієї зими.