Про це він розповів на своєму каналі.

«З цим наступом є проблема в тому, що його настільки чекали, настільки анонсували, що росіяни, наслухавшись цих усіх жахів, попередніх заяв про невідворотність наступу, почали зміцнювати свою оборону. Тому наступ йде, але ворог дуже підготувався», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, українські військові наступають, хоч і не так швидко, як усі очікували. Як зазначив Олександр Кочетков, контрнаступ ЗСУ перейшов до іншої стадії: замість стрімкого прориву лінії фронту – «гідравлічний прес», тобто наші військові тиснуть на позиції росіян на фронті.

«Скрипить уже цей прес, але рано чи пізно він все розчавить на маленькі шматки. У нас зараз ситуація «гідравлічного пресу», ми тиснемо на ворожу оборону», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, у кремлі озвучили головну ціль війни: політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чого намагається досягти путін.

Також Знай.ua повідомляв, що політичний аналітик Тарас Загородній пояснив, чому Україна має бити по території рф: «Війна може тривати роками».