Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

А що за теж якийсь наказ? Ієрофант падає тут… Я вважаю, що насправді треба зайнятися якось цими священиками московського патріарху і у Тернополі, і в Луцьку, тощо. Показує мені, я думала, генерала, але нічого подібного, це якийсь церковнослужитель, до того ж, якийсь високий чин, уповноважений. Чітко показує зливання позицій по Вісімці пентаклів.

Куди може прилетіти у Тернополі? Їх у Тернополі цікавить будівля СБУ, я так розумію, це центр міста. Зливання позицій йде по Двійці мечів. І Фортуна. Тут ракети і дрони, до речі, падають.

Чи є загроза людських жертв, руйнувань, прильотів у Луцьку?

100%. Вісімка мечів. А куди вони там гатять? Що вони хочуть у Луцьку? Туз пентаклів. Це склад і бази з військовими. Тут Король жезлів падає.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Позиції їм здала людина, яка у Луцьку?

Позиції зливають священики московського патріархату. Тут чітко навіть карта Світу програється. Карта Дурня падає і Паж мечів, негатив, чітко показало, що це священики.

Чи будуть арешти священиків на Волині?

Так, Відлюдник падає, будуть.

Як повідомляв Знай.ua, Бердник розповіла про новий сенс Батьківщини-матері.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе пояснив, як Грузія поборола корупцію і як це зробити Україні.