Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Хочу вам пояснити і нагадати, що Грузія, де я народився, у Радянському Союзі була найбільш корумпованою країною. Але Саакашвілі (я його не підтримую і вважаю, що він має бути за ґратами чи на домашньому арешті) зміг за 9 років знищити корупцію», - зазначає Георгій Біркадзе.

За словами експерта, у роки правління Саакашвілі у Грузії також була корупція, але її не було внизу і на середньому рівні. Тому, переконаний він, коли кажуть, що корупцію побороти неможливо, йдеться лише про відсутність бажання, але не про можливості.

«Я керував районом 6 місяців і 6 днів, я вам клянуся, що у мене думки жодної не було, аби взяти гроші, я допомагав усім, хто зі мною працював. І це було моє бажання, я прийшов і відразу сказав, що ніхто не бере ніяких грошей. Я знав, де які корупціонери сиділи в адміністрації, викликав і сказав, що, якщо я ще раз почую про гроші, відірву голову», - розповідає Георгій Біркадзе.

Як зазначає експерт, насправді і у Європі, і у США є корупція, але йдеться про зовсім інші масштаби. Зокрема, пояснює він, якщо говорити про США, то там, якщо людина вкрала телефон, їй загрожує 10 років, а якщо людина вкрала телефон у держави, їй загрожує 20 років із конфіскацією майна. Тому, переконаний експерт, якщо людина вкрала гроші з бюджету, а це наші з вами гроші, то вона має отримати покарання утричі жорсткіше, аби відбити у майбутньому будь-яке подібне бажання.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Лісний пояснив, якою має бути нова архітектура світової безпеки.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи можна сьогодні знизити податки і хто повинен їх сплачувати.