Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

На думку експерта, сьогодні ми насамперед маємо сформувати запит на дієздатних лідерів, а кадровий резерв треба брати з армії. Як він пояснює, люди, звичайно, бувають різні, але там можна знайти тих, хто здатний керувати військовою економікою, хто втрачав своїх побратимів на фронті, хто розуміє, що таке корупція, що таке красти, що через недоставлену вчасно зброю, провіант гинуть люди.

«Також українці мають виробити собі звичку стежити за владою щодня. Є такий принцип: завжди слідкуйте за руками політиків, бо вони опиняться у ваших кишенях. І вигадали це, до речі, не в Україні, а на Заході, бо політики скрізь однакові», - наголошує Тарас Загородній.

Проте, констатує гість програми, на Заході суспільство б'є по руках корумпованих політиків. Зокрема, розповідає він, якщо там активісти помітили якісь каламутні тендери, то все-таки є держаудитслужба, можна наскаржитися, працюють групи, у фейсбуці є люди, які сидять, копають, знаходять цей брак, скасовують тендери, піднімають хай і це працює.

«Не можна мовчати, влада реагує на крик, не треба теж недооцінювати себе. Ми маємо сформувати собі рефлекс: якщо ми бачимо, що це не потрібно, воно має просто знищуватися», - підсумовує Тарас Загородній.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко пояснив, що єдина реальна формула миру – це створення власної безпеки шляхом розгрому супротивника на полі бою.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи отримає Україна запрошення на саміт G20 у Нью-Делі.