Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Будь-яка армія може бути в трьох статусах: або вона затягує суспільство назад, вниз, або відповідає стану суспільства, або тягне країну нагору. Що ж у нас робитиме армія після перемоги, після укладання миру, і як вона братиме участь у політиці?» – повідомив Віктор Небоженко.

За словами політолога, перше, що має зробити українська армія відразу після перемоги у війні та повного припинення вогню, — це утримати свою міць і врятувати саму себе. Як зазначив Віктор Небоженко, військові повинні працювати задля того, щоб українська армія зміцнювалася та ставала сильнішою.

«Демобілізація в країні - це дуже складна хірургічна операція, неймовірно складна», - заявив Віктор Небоженко.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе пояснив, як Грузія поборола корупцію та як це зробити Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Олег Старіков пояснив, чому Кабмін має формувати велика кількість партій: «Буде конфлікт інтересів».