Про це він розповів на своєму каналі.

«Санкції вводяться поступово, і санкції – це не удар обухом по голові. Якщо можна в такий спосіб порівняти, це отрута, яка вводиться мікроскопічними дозами. І організм стає дедалі слабшим і слабшим, і зрештою починає вмирати», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, все це отруєння дрібними дозами вбиває організм, тобто країну, дуже довго. Як зазначив Олександр Кочетков, країна роками не може зрозуміти, що відбувається, при цьому поступово вмираючи. Те саме зараз відбувається і з росією, вона тільки згодом почне усвідомлювати, як санкції вбили її економіку.

«Але в деяких випадках правителі країн-союзників, які вводять санкції, не здатні проконтролювати весь свій бізнес, щоб він цих санкцій дотримувався», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, експерт розповів, чому на Заході немає такої великої корупції: «Слідкуйте за руками політиків».

Також Знай.ua повідомляв про європейську п'ятирічку: експерт розповіла, як зміниться економіка України у ЄС.