Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Передусім винна російська федерація, яка розв'язала війну і яка завдала ракетного удару по центру міста, знаючи, яка кількість цивільних осіб там перебуває в цей час дня. Це аксіома, і ми не будемо її навіть ставити під сумнів», - повідомив Ігор Мосійчук.

За словами політика, ця виставка проводилася не лише у Чернігові, а й у багатьох інших українських містах. Але у Чернігові була особлива небезпека, бо місто знаходиться за 40 кілометрів від російської федерації. І ракету, випущену з ракетної установки на кордоні, жодна ППО не встигне збити.

«Спочатку з цього погляду треба було розглядати проведення такого заходу. Що це взагалі був за захід? Ці виставки робляться для більшого охоплення та отримання коштів на придбання дронів, які потім передаються Збройним силам України», - заявив Ігор Мосійчук.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський пояснив, що може гарантувати українцям безпеку: «Не протиповітряна оборона».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олександр Кочетков розповів про ракети Taurus, які Німеччина планує передати Україні: «Отримуємо щось нове».