Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Небезпека – це ті ракети, які вже в повітрі. Гарантіями безпеки мала би бути не протиповітряна оборона, а знищення пускових установок у росії, які відстрілюють ці ракети», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, попри те, що столицю захищає потужна протиповітряна оборона, ми все одно страждаємо від уламків, від вибухових хвиль, ми нервуємо під час ракетних атак. Як зазначив Олександр Новохатський, це лише один із прикладів того, що гарантувати безпеку треба іншими більш ефективними способами.

«І нашою формулою миру не повинно бути постійне існування піл загрозою ракетних обстрілів», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак пояснив, що може гарантувати довгострокову безпеку України.

Також Знай.ua повідомляв, що Олег Лісний пояснив, якою має бути нова архітектура світової безпеки: «Слон у посудній лавці».