Про це він розповів на своєму каналі.

«У будь-якому військовому протистоянні завжди є «яструби», які виступають за максимальне застосування сили, щоб ми швидко розбили ворога, вдарили так, щоб він не оговтався. Є «голуби», які виступають за мир, щоб ми домовлялися», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, у нашій ситуації зараз також є ще й третій тип політиків – «сови». Як зазначив Олександр Кочетков, ці політики вважають себе наймудрішими та кричать про наслідки війни, заявляють, що не можна допустити розпаду росії.

«І ці «сови» кажуть, що поки вони не придумають, що треба з цим робити, Україну треба притримати. Ці сови серйозно впливають на ситуацію. «Яструби» та «голуби» один одного врівноважують», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили В Україні підвищать ще один комунальний тариф Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Святослав Дубина пояснив, як світ може знищити терористичний режим в рф та відновити територіальну цілісність України.

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, як Меркель та Саркозі допустили російсько-українську війну.