Про це він розповів на своєму каналі.

«Основне завдання світового суспільства, світового співтовариства – це забезпечення непорушності кордонів. Це основний принцип міжнародного права, який має бути забезпечений. І зараз порушення кордонів суверенної незалежної держави має спонукати світове співтовариство застосувати всі методи впливу на терористичну країну», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, увесь світ має зараз докласти максимум зусиль, щоб ліквідувати режим в рф і поновити територіальну цілісність Україну. Як зазначив Святослав Дубина, для цього світ має надати Україні достатню кількість високоточного озброєння.

«Особливо необхідно наголошувати на необхідності передачі ракет середньої дальності, які дозволять вражати носії такого небезпечного озброєння, яке використовується країною-терористом і вбиває мирне населення», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політолог Віктор Рог розповів про пріоритетне завдання української нації: «Доля на грані двох світів нас тримає вже століттями».

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Віктор Небоженко пояснив, яке головне завдання стоїть перед українською армією після перемоги у війні: «Дуже складна операція».