Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Це навряд чи нещасний випадок, бо то в росії періодично труять когось, то раптово падають літаки. пригожин був одним із найбільш наближених, які знають секрети функціонування першої особи в рф, носій дуже важливої, дуже колючої інформації, яка може призвести до раптових для путіна репутаційних втрат. путін це розумів безумовно. Це перший мотив», – пояснює Олег Постернак.

До того ж, додає він, більшість експертів і західних, і українських, і російських навіть з опозиційного поля висловлювали думку, що пригожин – не жилець. За словами експерта, мстивість путіна зведена вже як база, про неї говорили дуже багато тих, хто до нього був наближений.

«Отже, було зрозуміло, що з пригожиним щось трапиться, інше питання – чому так вільно і спокійно поводився сам пригожин після путчу наприкінці червня, то він з'являється на саміті петербурзького форуму, то він ходить деякими російськими містами», - зазначає Олег Постернак.

Основна ж версія, констатує він, звинувачує російське ППО, що додає жаху в цю ситуацію, тому що в літаку перебували двоє пілотів і одна бортпровідниця, це тероризм, це блюзнірство і справа рук певних підрозділів служб безпеки. До того ж, додає експерт, є вже й реакція Байдена, у росії дуже малоймовірно, щоби щось відбувалося поза руками путіна.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Вдовіченко пояснила, чому на Заході потрібно більше українських журналістів.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, як росіяни раз у раз витісняли Україну зі світового зернопостачання.