Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«1 грудня 2013-го року – це був саме той момент, коли суспільний український простір проявив себе в іншій якості, в якості вдалого ефективного формування соціальних структур, які вирішують ті речі, які не може вирішити держава й державні структури», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, з 2013-го року в Україні активізувався рух волонтерів, активістів, добровольців. Як зазначив Олександр Новохатський, це і є та угода, за якою сьогодні живе український соціальний простір і завдяки якій він існує.

«Не завдяки державі, не завдяки державним структурам, а завдяки спонтанним рішенням людей, які проявляються в добровільному діянні на суспільне благо», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура пояснив, якою має бути наша національна доктрина: «Нам треба укласти новий суспільний договір».

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина пояснив, як суспільство може боротися з корупцією в Україні: «Можна викривати хабарників».