З кожним тижнем масштаби шкоди завданої довкіллю, спричиненої збройною агресією рф на українській землі, стають все більш помітними. Цифри, що ви бачите на інфографіці, свідчать про неймовірне забруднення ґрунтів, водних джерел та повітря, що впливає на здоров'я людей та природних екосистем.

Спостереження показують, що природні резервуари стають жертвами відходів військової техніки, паливних матеріалів та небезпечних речовин, розповсюджених в результаті військових операцій. Втрати біорізноманіття, забруднення ґрунтів та знищення природних угідь - лише деякі зі складних проблем, які інфографіка відображає.

Раніше Знай повідомляв, що представники Держекоінспекції провели важливу зустріч з чеськими колегами.

22 серпня відбулася конструктивна онлайн зустріч представників Державної екологічної інспекції України з керівництвом Еко-Інспекції Чеської Республіки в рамках ділового діалогу з питань екологічного контролю та досвіду діяльності органів екологічного контролю країни-члена Європейського Союзу.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться В Україні почнуть масово карати ухилянтів – коли чекати перших штрафів від ТЦК Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії
Показати ще

Основні питання обговорення на зустрічі стосувалися досвіду та практик Еко-Інспекції Чеської Республіки у процесі трансформації своєї діяльності як природоохоронного органу в умовах європейської інтеграції. Представники обох інспекцій відзначили актуальність обміну досвідом, зокрема в контексті приєднання України до ЄС.