Про це він розповів на своєму каналі.

«Світ не заспокоїться. Якщо навіть подивитися на CNN, половина ефірного часу там була присвячена вибуху літака. Це не жарти, для світу це все міжнародний тероризм, вибух пасажирського літака», – повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, американська преса, посилаючись на різні джерела, вивчивши падіння літака, де був пригожин, вже повідомляє, що літак, швидше за все, підірвали зсередини, що це не було збиття за допомогою системи ППО.

«Якби це було ППО, то це була б для росії ганьба на весь світ. Сходяться усі на думці, що пригожина вбили вибухом. Але з практичної сторони швидше за все було щось закладено всередині літака, а не зовні», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Краєв розповів, чи влаштують вагнерівці другий марш справедливості на москву.

Також Знай.ua повідомляв про вбивство чи нещасний випадок: політтехнолог розповів, як помер пригожин.