Про це він розповів на своєму каналі.

«Нам чомусь здавалося, що, якщо ми заради незалежності розлучимося з ядерною зброєю та її стратегічними носіями, а це було саме так, - цього буде достатньо для незалежності України. Виявилось, що ні», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, виявилося, що незалежність – це така субстанція, яка дуже швидко може зникнути. Як зазначив Олександр Кочетков, першою йде суб'єктність: на країну перестають зважати, її думку не враховують, незважаючи на участь у якихось організаціях чи комісіях.

«Коли не беруться до уваги думка, позиція, прагнення суб'єктної країни у світовій політиці, то ти не збудуєш жодної загальносвітової комбінації. Отож спочатку ми втратили суб'єктність, а зараз нас поставили на межу того, що ми можемо втратити незалежність», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, експерт розповів, що потрібно для відбудови України: «Свобода людини, незалежність, безпека».

Також Знай.ua повідомляв, що політик Дмитро Співак пояснив, коли Україна зможе досягти абсолютної незалежності: «Після війни ми перебудуємося».