Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Українська війна – це не війна України з росією. Тобто Україна й росія між собою воюють, але насправді це світова війна, у якій бере участь у тій чи іншій формі дуже багато країн, навіть більше, ніж у Другій світовій війні. Антигітлерівська коаліція була меншою, ніж антипутінська коаліція», - повідомив Юрій Буздуган.

За словами геополітика, у будь-яких світових війнах є чотири основні закони, і перший закон стверджує, що основне протистояння відбувається не між тими, хто воює, а між найближчими союзниками. Як зазначив Юрій Буздуган, у цій війні було так само, адже наші союзники на початку війни мале зовсім інше бачення щодо перебігу й закінчення конфлікту.

«І українська армія створила диво й не дала окупувати Україну. І наші союзники перевели війну в дуже дорогу стадію, в повноцінну стадію з танками, з літаками, а найголовніше – з гарматами», - заявив Юрій Буздуган.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак пояснив, коли Україна зможе досягти абсолютної незалежності: «Після війни ми перебудуємося».

Також Знай.ua повідомляв, що експерт розповів, що потрібно для відбудови України: «Свобода людини, незалежність, безпека».