Про це він розповів на своєму каналі.

«Є попередні надходження до бюджету, можна порахувати, скільки буде зібрано з платників податків. Також приблизно є орієнтири щодо того, скільки нам дадуть західні партнери. У нас, порівняно з 2021 роком, видаткова частина бюджету збільшилася майже вдвічі», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, при цьому надходження від платників податків зменшилися приблизно на 20%, але збільшилася донорська допомога, тобто близько 60% надійшло від наших партнерів.

«Ми витратили в 2022 році 2 трильйони 700 мільярдів, а в 2021 році це було близько 1 трильйона 500 мільярдів. Тобто майже вдвічі збільшилася видаткова частина», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, експерт розповів, що потрібно для відбудови України: «Свобода людини, незалежність, безпека».

Також Знай.ua повідомляв, що політик Дмитро Співак розповів про тривожні сигнали для української зовнішньої політики: «Невтішні геополітичні тенденції».