Про це він розповів на своєму каналі.

«Зараз відбуваються невтішні геополітичні тенденції та меседжі, але з цим треба не те, що змиритися, це треба визнати, зрозуміти та почати приймати якісь контрдії. Не треба посипати голову попелом, треба припинити зовнішню політику України представляти в одній якості – прохача», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, Україна має поступово розширювати свій геополітичний кругозір, треба інакше ставитись до сьогоднішніх світових викликів. Як зазначив Дмитро Співак, навіть те, що Україну не запросили на саміт G20, – це вже тривожний сигнал для нас та нашої зовнішньої політики.

«Це поганий меседж у наш бік, коли член БРІКС Індія щось там пояснює, чому Україну не запросили як гостя на G20, чому не дали можливість Президенту України Зеленському виступити і таке інше», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів про три типи політиків, які впливають на ситуацію в Україні: «Один одного врівноважують».

Також Знай.ua повідомляв про фан-клуб Китаю: експерт розповів, навіщо розширювати БРІКС.