Про це він розповів на своєму каналі.

«Зараз відбуваються невтішні геополітичні тенденції та меседжі, але з цим треба не те, що змиритися, це треба визнати, зрозуміти та почати приймати якісь контрдії. Не треба посипати голову попелом, треба припинити зовнішню політику України представляти в одній якості – прохача», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, Україна має поступово розширювати свій геополітичний кругозір, треба інакше ставитись до сьогоднішніх світових викликів. Як зазначив Дмитро Співак, навіть те, що Україну не запросили на саміт G20, – це вже тривожний сигнал для нас та нашої зовнішньої політики.

«Це поганий меседж у наш бік, коли член БРІКС Індія щось там пояснює, чому Україну не запросили як гостя на G20, чому не дали можливість Президенту України Зеленському виступити і таке інше», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів про три типи політиків, які впливають на ситуацію в Україні: «Один одного врівноважують».

Також Знай.ua повідомляв про фан-клуб Китаю: експерт розповів, навіщо розширювати БРІКС.