Про це він розповів на своєму каналі.

«Під час зустрічі в Сочі путін швидше за все пропонуватиме Ердогану альтернативну зернову угоду. Наприклад, мільйон тонн зерна росіяни дадуть туркам, турки на цьому зароблять, щось перероблять. І через Туреччину зерно піде до країн Африки», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, росіяни намагаються втілити таку угоду, щоб показати всьому світу, що вони допомагають країнам, які потребують зерна. Як зазначив Дмитро Співак, для росії також тут будуть політичні та фінансові вигоди.

«Ось така може бути ситуація, і я не знаю, чим вона закінчиться», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Хаотичні відключення світла: чому графіки постійно змінюються Не купуйте ці 3 популярні консерви навіть по акції: продавчиня розкрила небезпечні секрети магазинів Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе розповів, як росіяни разза разом витісняли Україну зі світового зернопостачання.

Також Знай.ua повідомляв, що Марта Олійник-Демочко розповіла, чи причетна росія до перевороту в Нігері.