Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Нам дуже допомагають країни Балтії, я говорю зараз за Естонію, Литву, Латвію. Чи можливий цього року союз між нашими країнами і зміна політичного вектору у білорусі?

Чомусь зараз виникає багато, питань, проблем і перешкод для того, щоб утворити союзи. Багато нюансів. Можливо, інші країни бояться і не хочуть втручатися дійсно у цей конфлікт. Їм потрібно зараз бути остаточно впевненими, що дійсно люди хочуть бути незалежними, чи не зламалася воля людей, чи не готові вони здатися.

Щоб кардинально змінити ситуація зараз, потрібно розуміти, що люди дійсно цього хочуть усі або більшість. Тому буде якесь випробування, буде якийсь момент, коли захочуть ніби перевірити нас.

Це пов’язано із судовими процесами проти корупції?

Популярні новини зараз
Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Ні, це не пов’язано із судовими процесами, можливо, це включно, але основна мета інша. Я бачу зараз, як Зеленський стоїть і за ним багато людей, можливо, це вибори, стосується виборів, чи дійсно люди все ж таки готові йти за владою.

Чому Європа вимагає негайних виборів в Україні на наступний рік попри війну?

Мені кажуть, що Україна як діра: вкладеш, а нема, випадає. Тобто зіштовхнулися із дуже великим розкраданням коштів, тому не довіряють, не подобається, вони ніби як дають, позичають, а де? Має бути, а його немає.

Чи хоче Захід змінити владу в Україні?

Ні. Залишити президента хочуть того, який є сьогодні, але його оточення переполовинити.

Як повідомляв Знай.ua, Хомутовська розповіла, чи призведе мобілізація в рф до бунтів.

Також Знай.ua писав про те, що Бюн розповіла, що відбуватиметься в Енергодарі.