Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Вийшов наказ, за яким мобілізуватимуть обмежено придатних до військової служби чоловіків. Те, про що довго говорили, сперечалися, натякали, нарешті відбулося. Тепер призов буде для усіх, хто підпадає під так звані спірні статті хвороб», - повідомила Ельвіра Кириленко.

За словами авторки каналу, такі обмежено придатні люди мають бути призвані за конкретним військовим фахом. Як зазначила Ельвіра Кириленко, військово-лікарська комісія буде ухвалювати рішення та відповідну постанову про те, хто і де має служити.

«Припустимо, якщо людина має безсимптомний ВІЛ, то, можливо, людину відправлять, наприклад, служити в якомусь штабі, а не на фронт», - заявила Ельвіра Кириленко.

Популярні новини зараз
Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Павло Себастьянович розповів, яку мобілізацію необхідно провести в Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що Ельвіра Кириленко прокоментувала новину про екстрадицію всіх військовозобов'язаних: «Україна може звернутися до інших країн».