Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Я запитала в оракула, чи справді можливе закінчення воєнних дій у 2024 році, чи можемо ми прийти таки до цієї дати і чи не затягнеться ця війна на більш тривалий термін? Оракул відповів, що простір повністю готовий для того, щоб у 2024 році всі воєнні дії зупинилися.

2024 року їх зупинять чи це документально задекларують?

Наразі йдеться про зупинення воєнних дій, про повний спокій у повітряному просторі. Тобто повністю припиняться обстріли, прильоти і далі, вже після цього ми перейдемо на стадію декларування, документів тощо. Розклад показує, що ми фактично стоїмо на порозі реальних переговорів про мир.

І ось ці переговори про мир, на жаль, для деяких людей будуть невиправдані з погляду їхніх очікувань. Це те, що я говорила, що попередні розклади показували, чи буде заморожування конфлікту. І певною мірою це заморожування конфлікту відбудеться на певних територіях.

Популярні новини зараз
Субсидію розраховуватимуть по-новому: у ПФУ надали важливе уточнення Українців приголомшили новими цінами на рибу: залишається дивитися на вітрину та облизуватися Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор
Показати ще

Я гадаю, що нам дали час до кінця року. Більшість територій, які зможуть повернути ЗСУ до кінця року, залишиться за Україною. Ті території, які до кінця року повернуті не будуть, тут постане велике питання про те, як події розвиватимуться далі.

Як повідомляв Знай.ua, Хомутовська розповіла, що ЗСУ готують на Донецькому напрямку.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманова розповіла, чому Захід не поспішає створювати з Україною нові союзи.