Про це він розповів на своєму каналі.

«Лідер Північної Кореї зустрівся з путіним. Бронепоїзд лідера Північної Кореї прибуває до росії до Владивостока, цей бронепоїзд призначений як для поїздок усередині країни, так і для певних міжнародних подорожей. Мета цього візиту Кім Чен Ина ні для кого не є секретом», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, переговори між президентами росії та Північної Кореї стосуватимуться поставок зброї та боєприпасів для російської армії. Як зазначив Борис Тизенгаузен, путіну справді для ведення війни вкрай потрібна зброя, особливо артилерійські снаряди.

«У свій час Радянський Союз готував і підживлював Північну Корею у війні проти Південної Кореї та щедро постачав до Північної Кореї боєприпаси, артилерійські снаряди», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Михайло Шейтельман розповів, скільки нам обходиться війна щодня і скільки нам допомагає Захід.

Також Знай.ua повідомляв, що Анна Атаманова розповіла, що росіяни готують нам восени: «Вони бояться авіації».