Про це він розповів на своєму каналі.

«Ізраїль допомагає росії під час війни, це жахливо. Вже почали підписувати петицію на адресу ізраїльського уряду для того, щоб ізраїльський уряд розірвав договір про спільне кіновиробництво з російською федерацією», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, посол Ізраїлю в росії підписав з міністром культури російської федерації, який перебуває в санкційних списках майже по всьому світу, спільний договір про спільне виробництво кіно. Як зазначив Михайло Шейтельман, самі ізраїльські діячі у сфері кіно навіть нічого не знали про цей договір.

«Цікаво було б дізнатися у посла, а для кого підписувався договір, якщо ізраїльські діячі кіно проти того, щоб співпрацювати з росією», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Михайло Шейтельман розповів, скільки нам обходиться війна щодня і скільки нам допомагає Захід.

Також Знай.ua повідомляв, що Тарас Загородній про реакцію на російський дрон на території Румунії: «Це називається в цьому випадку включати дурня».