Про це вона розповіла у програмі «Пульс тижня» з Олексієм Буряченком.

«Думаю, що це питання не зійшло з порядку денного. У Пентагоні створили спеціально комісію, яка буде відслідковувати ефективність використання Україною наданої зброї. Це теж пов’язано з тими публікаціями, корупційними звинуваченнями у бік України, що ми щось кудись не туди діваємо і якось не так використовуємо. Але у нас є із чим прийти і показати ефективність роботи», - зазначає Світлана Кушнір.

Водночас вона зауважує, що фактів розкрадання не було, тому ця комісія радше є відповіддю на американський запит через пропагандистські російські ЗМІ. Як пояснює експертка, американські платники податків з початком виборчих кампаній перетворилися на електоральний ресурс, вони будуть ставити питання про використання грошей з подачі республіканців, вони захочуть відповіді.

А відповіді, стверджує вона, будуть, Зеленському є з чим виступати, навіть той же кейс Коломойського, купа компаній заблокували, всі антикорупційні структури ним зайнялися, ми бачимо шалені гроші, махінації, це все ще має дійти до суду, але цей кейс можна вже показувати.

«До речі, він синхронізується з претензіями американського правосуддя якраз напередодні зустрічі з Байденом. Дивіться, у вас є претензії по відмиванню коштів і в нас є претензії по відмиванню коштів до однієї і тієї ж особи, яку раніше пов’язували з президентом України Володимиром Зеленським. Він показує, що жодного зв’язку як не було, так немає й зараз і точно в майбутньому не буде, людина вже сидить у СІЗО», - підкреслює Олексій Буряченко.

Популярні новини зараз
Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Пенсіонерка опинилася у ліжку незнайомця: страшна помилка працівників лікарні дорого обійшлася Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Крамер розповів, що таємний орден підготував для Україні і рф.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе пояснив, чому лавров був на G20 в Індії, а Зеленський – ні.