Про це він розповів на каналі «Контекст».

«Дефіцит енергоресурсів змушує замислитися над їхнім раціональним використанням, тому споживання наразі має бути максимально відповідальним. Що кожен із нас може зробити тут і зараз, так це відмовитися від паперових платіжок на користь електронних для збереження дефіцитних ресурсів», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, для друку 10 тисяч квитанцій необхідно 20 пачок паперу, на виготовлення якого йде одне дерево. Як зазначив Едуард Гльоза, якщо від паперових платіжок відмовиться хоча б 500 тисяч клієнтів, то за рік вдасться зберегти 600 дерев.

«Для того, щоб виготовити 1 тонну паперу для друку, потрібно 98 тонн інших ресурсів, зокрема води й деревини. А витрати електроенергії дорівнюють витратам на виготовлення однієї тонни сталі», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Раніше Знай.ua писав, скільки потрібно витрачати електроенергії на призначення субсидії.

Також Знай.ua повідомляв про забруднення та засмічення: Держекоінспекція показала вплив війни на навколишнє середовище.