Про це він розповів на своєму каналі.

«Україну вирішили озброювати. Тепер ми розуміємо, в чому була мета несподіваного, незапланованого вояжу в Україну, Київ Столтенберга та двох голів військових відомств: міністра оборони Британії та міністра оборони Франції», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, з'ясувалося, що Захід вигадав нову конструкцію взаємин із Україною з погляду озброєння. Як зазначив Дмитро Співак, Захід показує, що продовжуватиме допомагати Україні, що й надалі надаватиме нам військову допомогу.

«Захід не може зістрибнути. Вони розуміють, що це означатиме їхню геополітичну поразку росії, а Захід на це ніколи не піде. І ось вони вигадали нову схему, нову структуру: будувати спільно заводи на території України», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Юрій Ванетик розповів про суть аудиту США військової допомоги Україні.

Також Знай.ua повідомляв про велику несподіванку: політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чому у США не говорили про передачу ракет ATACMS Україні.