Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Найнеприємніша ситуація в Херсонській області. Там така кількість людей, які працюють на росію досі, дуже багато пропаганди та розмов, які там ведуться. Тобто з цього боку ситуація не дуже сприятлива. І чекатимуть на Херсонську область вибухи, руйнування, дуже багато зрадників там.

Яку пораду дає Оракул людям, які перебувають у Херсонській області? Попри все, відновлювати своє житло. Той, хто займеться відновленням свого житла, його збереже. Робіть все, що ви можете, для того, щоб покращити там свої умови та своє життя. Ті, хто звідти не виїхав, і ті, хто там залишилися, безпосередньо займіться вирішенням своїх нагальних проблем і облаштуванням свого житла, у якому ви знаходитесь.

Щодо Запорізької області, ось тут на нас чекають чудові новини. Я не хочу заздалегідь анонсувати, кажуть, скажеш – потім не здійсниться. У вас є якась ідея, ви починаєте щось робити, від радості ділитесь, і тут у результаті кудись іде убік.

Так от, щоб у нас не відбулося таке діагональне знесення, я не хочу докладно розповідати, які відбуватимуться події у Запорізькій області. Але повірте мені, вони будуть дуже вдалі, на Запорізькому напрямку на нас чекає великий успіх.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Стелла розповіла, що буде із польсько-українськими відносинами.

Також Знай.ua писав про те, що Стефан розповів, які виклики сьогодні стоять перед кожною людиною.