Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Угорщина була такою і до того, як розпочалося широкомасштабне вторгнення. Тобто треба розуміти, що це (ред. – результати виборів у Словаччині) перші такі суттєві зміни, але поки що на рівні заяв, оскільки ще далеко не факт, що коаліція буде сформована таким чином, що Фіцо там гратиме визначальну з усіх питань роль», - зазначає Ігор Рейтерович.

І в цьому, підкреслює гість програми, вся сила та краса демократії. Як він пояснює, якщо у вас немає монобільшості, а монобільшості у Роберта Фіцо немає, то йому доведеться домовлятися з іншими, а там не всі партії займають настільки радикальну позицію щодо України.

«Другий момент – треба подивитися за подальшими діями його партії, якщо їм удасться сформувати коаліцію. Тому що обіцянки – це одне, а реальність – дещо інша. Буває таке, що під час виборів багато чого обіцяють, а потім, коли приходять безпосередньо до влади, змушені суттєво обмежити обіцянки та заяви, які вони робили під час передвиборчої кампанії», - каже Ігор Рейтерович.

Зокрема, він нагадує, що свого часу були побоювання щодо Італії, що партія Мелоні, прийшовши до влади, може зайняти не те, що антиукраїнську чи проросійську позицію, а дуже відсторонену взагалі від підтримки України і займатиметься виключно своїми справами. Проте, констатує експерт, сьогодні Італія демонструє дуже високий рівень підтримки України, а побоювання не справдилися.

Популярні новини зараз
Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній розповів, як Україна могла піти шляхом Польщі.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи далі буде допомога від США.