Про це він розповів на своєму каналі.

«Я розумію, чому росіяни намагаються всіх налякати, бо їм нема чого запропонувати реального. Я не дуже розумію, чому на це ведуться навіть засоби масової інформації. Фахівці не ведуться, фахівці якось на Заході намагаються пояснювати, що за всіма цими залякуваннями від росії нічого не стоїть», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, хоч за залякуваннями росії немає жодних технічних обґрунтувань, на це часто ведуться західні ЗМІ. Як зазначив Олександр Кочетков, один із російських чиновників сказав, що в росії з'явилися нові види озброєння, які спростовують існуючі закони фізики.

«І ось після цих фраз ні до цих погроз, ні до цих людей, які щось там вимовляють, серйозного ставлення не може бути», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, росія атакуватиме Україну рекордною кількістю «Шахедів»: коли почнуться удари.

Також Знай.ua повідомляв, що українські інженери знайшли слабкі місця «Shahed-136», які падають на наші міста: «Рано чи пізно...».