Про це він розповів на своєму каналі.

«Про тему виборів в Україні все частіше й частіше говорять, вже сам Президент Зеленський каже, що можливо за дотримання певних умов провести вибори, і наші західні партнери від нас їх уже вимагають. З одного боку, зміна влади має бути, є прецеденти, коли і під час війни проводили вибори», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, навіть в Україні за таких умов уже проводили вибори, коли було окуповано частину територій. Тому, як зазначив Борис Тизенгаузен, тут більше питань виникає саме до технічних аспектів, зокрема безпеки людей.

«Я ставлю це на перше місце, бо це люди. Звісно, треба ще законодавчу базу трохи підкоригувати, зміни до Конституції вносити. І, звісно ж, потрібно зробити так, щоб усі категорії населення могли як голосувати, так і балотуватися», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Святослав Дубина пояснив, як ми маємо змінити військову доктрину: «У центрі стратегії буде людина та її безпека».

Також Знай.ua повідомляв, що Володимир Волков розповів, як зберегти українську націю під час війни: «Від розпорошення до розподілу».