Про це він розповів на каналі «Контекст».

«У різних регіонах України комендантська година діє по-різному, і в середньому вона триває від 5 до 7 годин. Однак єдине правило для всіх, що в цей час не можна пересуватися як пішки, так і транспортом, і заборонена робота магазинів, закладів харчування й будь-яких розважальних установ», - повідомив Едуард Гльоза.

За словам журналіста, попри такі заборони, на практиці дуже часто нехтують цими правилами й порушують закон. Як зазначив Едуард Гльоза, здебільшого правоохоронці не можуть нічого з цією ситуацією вдіяти.

«У ситуації з комендантською годиною не все так однозначно. Насправді, зараз у Кодексі України про адміністративні правопорушення не передбачається відповідальність за порушення комендантської години. Покарання можливе лише за відмову виконувати розпорядження й вимоги патруля», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українців закликали з'явитися до ПФУ, щоб не залишитися без субсидії: «В обов'язковому порядку».

Також Знай.ua повідомляв, коли українцям потрібно звертатися за призначенням пенсії: у ПФУ нагадали про терміни.