Про це він розповів на каналі «Контекст».

«У різних регіонах України комендантська година діє по-різному, і в середньому вона триває від 5 до 7 годин. Однак єдине правило для всіх, що в цей час не можна пересуватися як пішки, так і транспортом, і заборонена робота магазинів, закладів харчування й будь-яких розважальних установ», - повідомив Едуард Гльоза.

За словам журналіста, попри такі заборони, на практиці дуже часто нехтують цими правилами й порушують закон. Як зазначив Едуард Гльоза, здебільшого правоохоронці не можуть нічого з цією ситуацією вдіяти.

«У ситуації з комендантською годиною не все так однозначно. Насправді, зараз у Кодексі України про адміністративні правопорушення не передбачається відповідальність за порушення комендантської години. Покарання можливе лише за відмову виконувати розпорядження й вимоги патруля», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українців закликали з'явитися до ПФУ, щоб не залишитися без субсидії: «В обов'язковому порядку».

Також Знай.ua повідомляв, коли українцям потрібно звертатися за призначенням пенсії: у ПФУ нагадали про терміни.