Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Насправді вимога вийти на кордони 1991-го року – це народна воля, а не просто бажання. Тому що це питання життя і смерті, люди розуміють, що путін нічого не заморожує і використовує окуповані території як плацдарм для ведення бойових дій», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, воля народу – це закінчити війну звільненням українських територій і виходом на кордони 1991-го року. Як зазначив Анатолій Якименко, воля – це не те, що хочуть українці, а те, що обов’язково треба зробити, те, чого треба досягти будь-якою ціною, щоб закінчити війну.

«Ніхто не хоче воювати, але це треба робити. Хочу й треба - це зовсім різні речі», - заявив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Володимир Волков розповів, як зберегти українську націю у часи війни: «Від розпорошення до розподілу».

Також Знай.ua повідомляв, що експерт розповів про російську національну ідею: «Всіх переможемо, всіх вб'ємо, всіх, кого треба, пограбуємо».