Про це він розповів на своєму каналі.

«У Білому домі задумали об'єднати допомогу для України та допомогу для Ізраїлю. З цією ініціативою виступили і демократи, і республіканці проукраїнські із нижньої палати Конгресу. Ізраїль є давнім стратегічним партнером США у регіоні, Сполучені Штати завжди допомагали Ізраїлю, там існують певні гарантії», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, Ізраїль щорічно отримує приблизно 4 мільярди військової допомоги від США та є давнім позаблоковим партнером Америки. Як зазначив Борис Тизенгаузен, тому питання надання допомоги Ізраїлю зараз не викликало ні в кого питань.

«А якщо ці два пакети (український та ізраїльський – Ред.) будуть об'єднані в одне голосування, то таким хитрим ходом проукраїнські конгресмени та сенатори стимулюють республіканців менше сумніватися та голосувати одразу за обидва пакети», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів про операцію, яку провів ХАМАС в Ізраїлі: «Там не лише ХАМАС займався підготовкою».

Також Знай.ua повідомляв, що Юрій Ванетик розповів, чого саме очікують США від Ізраїлю.