Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Існує кілька країн, які до навіженства цінують волю, свободу й розуміють світ винятково як існування себе в ролі суб’єкта незалежного. Йдеться про Україну, Афганістан і в тому числі Ізраїль», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, усі ці країни знаходяться в такій точці у світі, яку оминути неможливо. Тобто, як зазначив Олександр Новохатський, наприклад, Ізраїль – це така територія Близького Сходу, яку держави того регіону й інші світові гравці не можуть просто оминути. Уся людська цивілізація побудована на тому, що ці території є прохідними.

«У тому числі й Україна. І в цьому плані аналогія є, але якщо говорити про структуру проявлення оцієї спільної чи схожої ментальності – це вже абсолютно різні світи», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політологиня Олександра Решмеділова заявила, що кадри з Ізраїлю повернули українців у 2022 рік: «Усе це не залишає байдужим».

Також Знай.ua повідомляв, що експерт пояснив, до якої війни повинна бути готова Україна: «У чому стратегічна проблема?».