Про це він розповів на своєму каналі.

«Цими вихідними мала вже розпочатися наземна операція Ізраїлю, але її відклали. Офіційна причина – хмарність, безпілотники та пілоти щось там не бачать. У мене є інша версія про те, що досі ведуться переговори про звільнення заручників-іноземців, у тому числі американських громадян», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, поки що вирішили спробувати вивести цих заручників живими, тому що всі чудово розуміють, що вбивство американських громадян у Секторі Газа створить велику проблему та додаткову ескалацію конфлікту.

«Тому зараз ведуться переговори про звільнення. Плюс ще не вирішено питання про евакуацію біженців, лише у Секторі Газа їх 600 тисяч людей», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олена Бюн розповіла, чи є ще зрадники та російські шпигуни в урядах Ізраїлю та країнах ЄС.

Також Знай.ua повідомляв, що аналітик розповів, чи встане Пекін на бік росії та «Хамас»: «Китай змушений відходити від політики Ден Сяопіна».