Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Що таке Газа? Це фортеця, де під землею сила силенна тунелів та бункерів, де ховаються до 40 тисяч бойовиків «Хамас» і ще до 10 тисяч бойовиків «Ісламський джихад». Їхній план полягав у тому, що вони вдеруться в Ізраїль, зроблять масове вбивство, ізраїльська армія вдереться в Газу, але їх будуть уже чекати підготовлені збройні загони, які сидять під землею у цих бункерах і підземних ходах, і ізраїльська армія буде нести катастрофічні втрати. Як показують прогнози, до 15 тисяч солдат мають загинути у цих жорстоких боях», - розповідає Ігор Туров.

Тобто, констатує він, планувалося, що Ізраїль захлинеться кров’ю у вуличних боях, але от Ізраїль має зустрічний план: оточення, створення умов гуманітарної катастрофи, тоді гуманітарні коридори для жінок, дітей і людей старшого віку, а для чоловіків – жорстока селекція і спеціальні табори для бойовиків.

Можливо, міркує експерт, Ізраїль і розпочне наземну операцію швидше, не дочікуючись повної гуманітарної катастрофи у Секторі Гази. Тим не менш, констатує він, у такому разі все одно залишається проблема того, що ізраїльська армія буде мати величезні втрати.

«По-друге, це загибель великої кількості мирного населення, яке просто опиниться між молотом і ковадлом, між силами палестинських загонів і ізраїльською армією. І врешті-решт кількість загиблих буде не меншою, бо це жорстокі бої на вулицях міста, де мирне населення байдуже всім», - підсумовує Ігор Туров.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман пояснив, чому важливо вигнати росіян зі всіх міжнародних спортивних змагань.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи бачать МВФ і Світовий банк успіхи в Україні.