Про це він розповів на каналі «UKRAINE THE BEST».

За словами художника, у 2014 році він буквально поселився на Майдані Незалежності, проводив там кожен день і чи не кожну ніч. До того ж, додає гість програми, там була ціла група художників, були і мистецькі заходи, вони ще робили якісь сторожові, аби не допустити проникнення ворогів, тобто шукали собі місце у цих подіях.

«Я сформулював потім, що я там робив. У них була така інструкція, що робити, коли тисяча людей вийде, як там порубати їх саперними лопатками, як 10 тисяч. А на 100 тисяч у них же не було. Я був одним із тих, хто був готовий, щоб його все ж таки, якщо що, рубали. Чи одним із тих, хто набрав цю кількість людських тіл, людських душ, щоб нас було багато», - пояснює Матвій Вайсберг.

Отож, констатує художник, він жив на Майдані і був там у найскрутніші часи, хай і не попереду, бо стан здоров’я не дозволяє йому швидко бігати, але він був у досить критичних місцях. Зокрема, зазначає гість програми, він був там 18 лютого на страшній ході, потім вони їздили тролити Януковича з Автомайданом, був і 19, і 20 лютого, протягом усіх цих найстрашніших днів.

«Я не хотів ніяким художником бути на Майдані, спочатку про фарбу було соромно думати навіть. Я прийшов як людина, я прийшов як громадянин, я прийшов як чоловік, я прийшов як батько, тощо», - підкреслює Матвій Вайсберг.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Туров розповів, що гуртки єврейських містиків насправді існують по всьому світу.

Також Знай.ua писав про те, що Туров розповів, хто з відомих європейських мислителів вивчав кабалу.