Про це він розповів у своєму блозі.

«Амір Вейтман – голова лібертаріанців усередині «Лікуд», він навіть не є членом парламенту, наскільки я розумію. Якщо ви запитаєте, а яку ж політичну вагу має ця людина, то ні, вона не має великої політичної ваги, вся подія висвітлена лише тому, що це відбувалося у прямому ефірі «Russia Today», як можна смішно взяти і ось так прямо зганьбити російську пропаганду», - пояснює Михайло Шейтельман.

Як він розповідає, в ефірі Амір Вейтман заявив, що «Russia Today» - це місце брехні, що самі росіяни нацисти, що вони відповідатимуть за все, що робить «Хамас». За словами Вейтмана, продовжує експерт, спочатку Ізраїль розбереться з територистами «Хамас», а потім наваляє росії, адже вона підтримує цих самих терористів і палестинців, підтримує геноцид євреїв, тому Ізраїль зробить так, щоб Україна перемогла.

«Приємно спостерігати, як хулігана побили на його же полі. Тобто за російські ж гроші з російського бюджету росіянам наваляли на їхньому ж каналі, де вони цю гидоту розповсюджують на весь світ з каналу «Russia Today» англійською мовою. По-перше, хочеться подякувати Аміру Вейтманові за те, що він підтримав Україну і розуміє, що це одна й та сама війна, одні й ті самі вороги», - наголошує Михайло Шейтельман.

До того ж, зазначає політтехнолог, Амір Вейтман не просто пообіцяв розправу росії, а й заявив, що Ізраїль зробить так, щоб Україна перемогла. І це, додає він, ми вперше чуємо такі слова від ізраїльського політика, ще й від такого яскравого, голови якогось підрозділу у правлячій партії. Тому, підсумовує експерт, українці та ізраїльтяни – це, звичайно, різні народи, але ідеї у них одні.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ланг розповіла, як розгортатимуться події на Донецькому напрямку.

Також Знай.ua писав про те, що Вербицький розповів, як українському біженцю отримати ПТП у Німеччині.