Зазначається, що опитування відбувалося через телефонні інтерв’ю, а вибірка мобільних номерів випадкова. КМІС опитав 805 респондентів, що живуть у Києві на момент опитування. Також вказується, що за умов війни до стандартної похибки такої вибірки додається систематичне відхилення, адже є різні фактори, які впливають на результати.

Опитування показало, що у тільки 1% респондентів вважає, що перемога буде за росією, водночас в Україну вірять 91% киян, 74% із яких переконані у цьому абсолютно.

«Мешканці Києва, як і загалом населення України, попри тривалі воєнні дії зберігають високий оптимізм – вірять у перемогу України та в зміни на краще в найближчий рік», - підсумував директор КМІС Антон Грушецький.

Як повідомляв Знай.ua, Бронжуков пояснив, як змінилася Кримська платформа після повномасштабного вторгнення.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Шатилович розповів, що відбуватиметься на Авдіївському напрямку.