Про це він розповів на каналі «Контекст».

«Під час дії воєнного стану виїзд за кордон для чоловіків віком від 18 до 60 років під забороною. Але, окрім чітко визначених категорій, законну свободу пересування можуть отримати практично всі охочі військовозобов’язані. Головне, щоб фінансові можливості дозволяли», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, в Україні з’явився законопроект, яким пропонують дозволити чоловікам виїжджати за кордон за гроші. Як зазначив Едуард Гльоза, всі охочі мають внести на рахунок державного банку суму, яка дорівнює п’яти прожитковим мінімумам.

«Станом на сьогодні один прожитковий мінімум складає 2684 гривні, тобто державі треба буде заплатити 13 420 гривень», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку "Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, експерт розповів, скільки українські біженці заробляють у Німеччині: «Будь-яка праця почесна».

Також Знай.ua повідомляв, що експерт розповів, чому УПЦ МП заборонили тільки зараз: «Ми побачили російські папірці, їхні гроші…».