Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Нововведення в Україні стосуватиметься пенсій та соціалки, до кінця нинішнього року індексації пенсій не передбачено, тому що для цього не вистачає бюджетних коштів, і в цьому чесно нам зізнається Пенсійний фонд. Але можна буде отримати надбавку», – повідомила Ельвіра Кириленко.

За словами авторки каналу, пенсіонери, яким протягом року виповниться 70 років, зможуть отримати надбавку у 300 гривень, яким 75 виповниться – 456 гривень, та 80-річні пенсіонери отримають надбавку у 570 гривень.

«Також додаткову допомогу можуть отримати пенсіонери, які є тимчасовими переселенцями. Таку допомогу виплачують в Організації Об'єднаних Націй», – заявила Ельвіра Кириленко.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік "Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ельвіра Кириленко розповіла про найпопулярніші професії в Україні на найближчі кілька років.

Також Знай.ua повідомляв, що журналіст Едуард Глеза повідомив, які зміни чекають на військовозобов'язаних чоловіків уже з листопада: «В армію почнуть призивати…».