Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Обов’язково буде перемога, і я впевнений, що, коли ця перемога настане, у нас буде такий економічний вибух у нашій країні. Це буде такий економічний ріст, зросте як економіка, так і ВВП, усе піде вгору», - повідомив Георгій Біркадзе.

За словами експерта, при цьому ми також маємо попрацювати над тим, щоб бути громадянином України стало цікаво. Як зазначив Георгій Біркадзе, наприклад, щоб отримати ВНЖ у країнах Балтії, треба інвестувати в бюджет держави значні кошти.

«Я вважаю, що нам треба попрацювати над тим, щоб такі ж механізми були для отримання, наприклад, українського громадянства нашими сусідами. Я б хотів, щоб сюди приїжджали грузини, азербайджанці. Чому ні? Якщо хочуть, хай приїжджають й інвестують у нашу країну, піднімають нашу економіку й отримують громадянство», - заявив Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Павло Клімкін заявив, що в 2030 році буде менше двохсот тисяч 18-річних.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Михайло Шейтельман розповів, скільки українців вірить у перемогу у війні: «Було проведено чергове опитування».