Про це він розповів на каналі «Контекст».

«Усі роботодавці до 1 грудня чинного року мали подати до військкоматів списки призовників, військовозобов’язаних і резервістів. Ця новина зараз просто підірвала мережу, але без паніки. Не варто так бурхливо реагувати на кричущі заголовки, це далеко не новина», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, за чинним українським законодавством роботодавці підприємств, установ та організацій ведуть облік своїх військовозобов’язаних працівників. Як зазначив Едуард Гльоза, так само цей облік ведуть державні органи й органи місцевого самоврядування, також у навчальних закладах є такі списки.

«Усе це прописано в постанові Кабміну №1487, яка була ухвалена ще 30 грудня минулого року. І якщо ви військовозобов’язаний віком від 18 до 60 років, навчаєтеся чи працюєте, ви вже в списку персонального військового обліку свого підприємства», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
Чому не можна сміятися 4 березня і навіщо викидати взуття: суворі заборони та обряди на Герасима Граківника Літнім українцям виплатять бонус до пенсії: хто і на яку суму може сподіватися Отримають мізер замість підвищення: яку "подачку" заплатять замість індексації "Газмережі" зробили важливе попередження: стосується всіх, хто користується газовою плитою чи котлом
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ельвіра Кириленко розповіла про кількість чоловіків-ухилянтів за кордоном: «Видається статистика».

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Олександр Мусієнко розповів про втрати ворога на Авдіївському напрямку: «Намагаються компенсувати живою силою».